Pro firmy

Dárkové koše pro firmy

Zazvonil telefon: „Dobrý den, potřebovala bych připravit 26 maxi dárkových košů pro firmu, zabalených do celofánu,  tak aby byly pozítří na všech našich pobočkách po celé republice.“ Byly dva týdny do Vánoc a práce jako na kostele , ale i tak bych bral odmítnutou zakázku jako osobní prohru.

To jsem ještě netušil, že součástí všech dárkových košů mají být speciální láhve, kterých je v Česku dohromady…. 2 kusy. Stejně tak byl požadavek na vytištění speciálních etiket na lahve.

Když jsem to zjistil, říkal jsem si, že teď už to je vážně na ručník.

Navrhnul jsem alternativu, přes noc nechal z Prahy přivézt  zákazníkem vybrané alternativní lahve, v 6 ráno „bombardoval“ tiskárnu kvůli etiketám.

Zkrátím to…. Stihli jsme to… Balíčky byly dva dny po objednání v místech určení. Radost z toho, že by se do takové práce pravděpodobně každý jiný nepouštěl, byla větší než finanční zisk.

Teď už vím, že pro nás nic není nemožné a jsme schopni připravit jakékoliv dárkové koše pro firmy, i v šibeničním termínu.Platba na fakturu? Bezproblémové doručení? Speciální požadavky?

My to zvládneme…a s radostí.Mezi naše firemní zákazníky patří bankovní domy, výrobce automobilů, farmaceutické společnosti, obchodní firmy, obchodní centra, strojírenské společnosti, atd.