Kvalitní víno

od světových vinařů

V naší vinotéce dominují francouzská vína. Důvod je prostý. Patří mezi nejlepší na světě. Ale i mezi naší produkcí se objevují skutečné perly. Ty zastupují vína z Ampelosu.

Koše

s kvalitním vínem

 • FF2B5963

  Pánský balíček s vínem

  , 899 Kč

  Každý muž ocení kvalitní víno, pořádnou klobásku, pro jistotu hned dvě, maďarskou a francouzskou, kvalitní sýr, v kombinaci s omáčkou a červenými papričkami. V neposlední řadě tento balíček ještě obsahuje francouzskou terinu.

 • FF2B5957

  Dámský balíček s vínem

  , 1.199 Kč

  Nejrychlejší způsob, jak si podmanit ženu. Víno z vinice Gerarda Depardieu, čokoládový krém z rodinné firmy Grashoff, džem z lesních brusinek podle receptury z roku 1925, kávový karamel z Českého Krumlova, řeckými olivami a rajčaty a v neposlední řadě čerstvě stáčený krétský olivový olej. Vyzkoušeno a podlehly všechny.

 • Sleva
  FF2B0208

  Španělský balíček

  , 1.249 Kč 1.099 Kč

  Tento balíček uvítá každý, se slabostí pro Španělskou kulturu.  Produkty jsou vybírány podle tradičních rodinných zvyklostí. Snadno si tak můžete vychutnat španělský temperament a svěží lehkost letních dní v pohodlí.
  Ponořte se do svých vzpomínek a užijte si moment španělské riviéry. Gastro zážitek umocní vzpomínky a vůně Vás vrátí tam, kde jste prožili teplé letní dny.

 • FF2B0191

  Skleněný balíček

  , 1.699 Kč

  Tento balíček zabalíme nejpečlivěji, jak jen to půjde. Byla by věčná škoda, kdyby přišel k újmě. Naleznete v něm delikatesy, které se vám pod nos jen tak nedostanou. Víno od Gerarda Depardieu Chenin, jedna láhev od Pierra Richarda, navrch francouzská terina, španělský olivový olej, čokoládový krém a želé s okvětními lístky růží. Byli bysme překvapeni, pokud jste již něco z těchto delikates okusili.