view style:

 • FF2B5955

  Balíček pro babičku

  899 Kč

  I když vám babičky řeknou, že všechno mají a nic potřebují, tak tímto balíčkem jim uděláte neskutečnou radost. Polosladké víno Sauvignon od Ampelosu, dezert v podobě pečených jablíček, bezový sirup Via Delicia, tmavý čokoládový krém Grahoff,český karamel, který je vhodný i do omáček, na maso pro jemnější kůrčičku, a také sýrové kekry, jen tak na chuť, nepochybně donutí překvapenou obdarovanou osobu k větě „proč si se mnou děláte škodu“.

 • belgicky

  Belgický balíček

  649 Kč

  Díky každodennímu styku se zákazníky vím, že by rádi vyzkoušeli i mix výrobků z jedné konkrétní země. Někteří  z nostalgie po dovolené, či pracovní cesty, jeden dokonce i díky pořadu Objektiv:) Tak jsme z našich produktů  pár „státních“ balíčků vytvořili…

 • ceskybalicek

  Český balíček

  999 Kč

  Určitě znáte člověka, který si potrpí na české výrobky, a „cizinou“ ho nejspíš neohromíte….

  Ale jak se vyhnout „profláknutým“ všudypřítomným značkám a zaručit „výjimečnost?“

  Pokusili jsme se tuto hříčku vyřešit…..

  Projděte si následující výrobky, jejich příběhy a uvidíte, že to jde…

  Přidanou hodnotou nákupu tohoto balíčku je přímá podpora neskutečně šikovných lidí, kteří dokázali od nuly postavit svůj podnik, zaměstnat další lidi, a vytvořit produkty za kterými si stojí a jsou na ně hrdí.

 • Dámský bez vína

  Dámský balíček bez vína

  , 999 Kč

  Balíček, který si užijete rovnou na pracovišti – je totiž bez vína. A co v něm naleznete? Dva čerstvě uříznuté kusy holandských sýrů, k nim úžasně se hodící koprovo medovou hořčici, voskem zalitý cheddar, sušená rajčata, redukci balsamica, olivový olej a …. o poslední položku se nedělte… tmavý čokoládový krém Grashoff s mátou.

 • FF2B5957

  Dámský balíček s vínem

  , 1.199 Kč

  Nejrychlejší způsob, jak si podmanit ženu. Víno z vinice Gerarda Depardieu, čokoládový krém z rodinné firmy Grashoff, džem z lesních brusinek podle receptury z roku 1925, kávový karamel z Českého Krumlova, řeckými olivami a rajčaty a v neposlední řadě čerstvě stáčený krétský olivový olej. Vyzkoušeno a podlehly všechny.

 • Fragolino balíček

  Fragolino balíček

  , 1.099 Kč

  Tento balíček uvítá každý, se slabostí pro sladké.  Pravé italské fragolino netřeba komentovat, čokoládový krém Grashoff, který se vyrábí od roku 1872. Abychom dali průchod i jiným chutím, v balíčku naleznete francouzskou terinu, kterou skvěle doplní pečená jablíčka s máslovým karamelem, přibalíme vám ještě olivy a specialitku, želé z okvětních lístků růží.

 • francouzskyprestiz

  Francouzský balíček Prestiž

  1.650 Kč

  Osvěžte si vzpomínky na Francii… Jedním z oblíbenějších „zeměpisných“ balíčků…. Zážitky jsou zabaleny v dřevěné bedýnce s víkem.

 • FF2B5976

  Lanýžový balíček Zigante

  1.899 Kč

  Vaši obchodní partneři už určitě všude byli, všechno vyzkoušeli a vy nevíte čím je ohromit? Tenhle balíček zaručeně splní vaše očekávání. Je připraven ve spolupráci s našimi obchodními přáteli v Chorvatsku, kteří nám doporučili jeho složení. Jedná se totiž o to nejlepší a nejvytříbenější zboží, této země. Je to země lanýžům zaslíbená. Okuste je v kombinaci s místními těstovinami a rajčatovou omáčkou.

   

 • masovy_prestiz

  Masový balíček Prestiž

  2.650 Kč

  Výjimečná situace si vyžaduje výjimečný dárek. A pokud je příjemcem „masožrout,“ tak tahle dřevěná bedna předčí veškerou jeho fantazii. Jestli  jste ještě na pochybách, přečtěte si příběhy jednotlivých výrobků, a uvidíte, že se nejedná o výrobky žádného nadnárodního masokombinátu.

 • Pánský balíček bez vína

  Pánský balíček bez vína

  , 899 Kč

  Není obdarovávaný příznivcem vína? I tak jej můžete dostat do kolen s našim dárkovým balíčkem. Pánové zcela jistě nepohrdnou mixem delikates starého kontinentu, ať už francouzskou sušenou klobásou, či terinou, anglickým cheddarem, řeckými olivami, plněnými, či marinovanými, olivovým olejem, mořskou solí z Kypru a českou paštikou nejvyšší kvality.

 • Sleva
  balicek-masovy

  Pánský balíček masový

  1.299 Kč 1.099 Kč

  Tento balíček je gurmánskou explozí pro každého milovníka masových specialit. Pečlivě vybírané produkty z rodinných firem, které vyrábí podle tradičních receptur své produkty a střeží receptury po několik generací, aby žádné komerční a běžně dostupné uzeniny nemohly ani náznakem srovnat krok. Máte možnost zakusit hrdost a tradici.
  Tento balíček zanechá stopu v každém chuťovém pohárku!