Delikatesy

pro opravdové gurmány

Aby se chutě prolínaly a umocnily, a konečný výsledek byl skutečně nezapomenutelný, věnujeme prostor také dalším delikatesám, na které můžete narazit v našich balíčcích, ale také na prodejně.

Koše

s delikatesami

 • Sleva
  balicek-spanelsky

  Španělský balíček

  , 1.249 Kč 1.099 Kč  Tento balíček uvítá každý, se slabostí pro Španělskou kulturu.  Produkty jsou vybírány podle tradičních rodinných zvyklostí. Snadno si tak můžete vychutnat španělský temperament a svěží lehkost letních dní v pohodlí.
  Ponořte se do svých vzpomínek a užijte si moment španělské riviéry. Gastro zážitek umocní vzpomínky a vůně Vás vrátí tam, kde jste prožili teplé letní dny.

 • Pánský balíček bez vína

  Pánský balíček bez vína

  , 899 Kč

  Není obdarovávaný příznivcem vína? I tak jej můžete dostat do kolen s našim dárkovým balíčkem. Pánové zcela jistě nepohrdnou mixem delikates starého kontinentu, ať už francouzskou sušenou klobásou, či terinou, anglickým cheddarem, řeckými olivami, plněnými, či marinovanými, olivovým olejem, mořskou solí z Kypru a českou paštikou nejvyšší kvality.

 • FF2B5968

  Skleněný balíček

  , 1.699 Kč

  Tento balíček zabalíme nejpečlivěji, jak jen to půjde. Byla by věčná škoda, kdyby přišel k újmě. Naleznete v něm delikatesy, které se vám pod nos jen tak nedostanou. Víno od Gerarda Depardieu Pinot Noir, jedna láhev od Pierra Richarda, navrch francouzská terina, španělský olivový olej, himálajská sůl a marmeláda s kolumbijskou marmeládou. Byli bychom překvapeni, pokud jste již něco z těchto delikates okusili.

 • ceskybalicek

  Český balíček

  999 Kč

  Určitě znáte člověka, který si potrpí na české výrobky, a „cizinou“ ho nejspíš neohromíte….

  Ale jak se vyhnout „profláknutým“ všudypřítomným značkám a zaručit „výjimečnost?“

  Pokusili jsme se tuto hříčku vyřešit…..

  Projděte si následující výrobky, jejich příběhy a uvidíte, že to jde…

  Přidanou hodnotou nákupu tohoto balíčku je přímá podpora neskutečně šikovných lidí, kteří dokázali od nuly postavit svůj podnik, zaměstnat další lidi, a vytvořit produkty za kterými si stojí a jsou na ně hrdí.

 • partybalicek

  Párty balíček

  , 1.299 Kč

  Vyrážíte na oslavu, párty, Silvestr? Nejspíše nechcete přijít s prázdnou, a zároveň nechcete přinést klasiku z hypermarketu… Pokud obvykle vybíráte z regálů láhev, salám, kus sýra, dip, něco sladkého a navrch drobnost pro hostitele, rovnou objednávejte:)

 • FF2B5980

  Přímořský oběd

  749 Kč

  Ne každý má tu možnost prožít gastronomii jižní Evropy, kdykoliv dostane chuť. My ji máme pro vás připravenou. Kvalitní italské špagety, kus čerstvě uříznutého 16ti měsíčního parmazánu, pikantní rajčatová omáčka, olivový olej, mořská sůl a olivy vás prostě dostanou do kolen. V baličku ještě naleznete struhadlo na sýry.

 • FF2B5957

  Dámský balíček s vínem

  , 1.199 Kč

  Nejrychlejší způsob, jak si podmanit ženu. Víno z vinice Gerarda Depardieu, čokoládový krém z rodinné firmy Grashoff, džem z lesních brusinek podle receptury z roku 1925, kávový karamel z Českého Krumlova, řeckými olivami a rajčaty a v neposlední řadě čerstvě stáčený krétský olivový olej. Vyzkoušeno a podlehly všechny.

 • Fragolino balíček

  Fragolino balíček

  , 1.099 Kč

  Tento balíček uvítá každý, se slabostí pro sladké.  Pravé italské fragolino netřeba komentovat, čokoládový krém Grashoff, který se vyrábí od roku 1872. Abychom dali průchod i jiným chutím, v balíčku naleznete francouzskou terinu, kterou skvěle doplní pečená jablíčka s máslovým karamelem, přibalíme vám ještě olivy a specialitku, želé z okvětních lístků růží.

 • FF2B5976

  Lanýžový balíček Zigante

  1.899 Kč

  Vaši obchodní partneři už určitě všude byli, všechno vyzkoušeli a vy nevíte čím je ohromit? Tenhle balíček zaručeně splní vaše očekávání. Je připraven ve spolupráci s našimi obchodními přáteli v Chorvatsku, kteří nám doporučili jeho složení. Jedná se totiž o to nejlepší a nejvytříbenější zboží, této země. Je to země lanýžům zaslíbená. Okuste je v kombinaci s místními těstovinami a rajčatovou omáčkou.

   

 • francouzskyprestiz

  Francouzský balíček Prestiž

  1.650 Kč

  Osvěžte si vzpomínky na Francii… Jedním z oblíbenějších „zeměpisných“ balíčků…. Zážitky jsou zabaleny v dřevěné bedýnce s víkem.

 • belgicky

  Belgický balíček

  649 Kč

  Díky každodennímu styku se zákazníky vím, že by rádi vyzkoušeli i mix výrobků z jedné konkrétní země. Někteří  z nostalgie po dovolené, či pracovní cesty, jeden dokonce i díky pořadu Objektiv:) Tak jsme z našich produktů  pár „státních“ balíčků vytvořili…

 • masovy_prestiz

  Masový balíček Prestiž

  2.650 Kč

  Výjimečná situace si vyžaduje výjimečný dárek. A pokud je příjemcem „masožrout,“ tak tahle dřevěná bedna předčí veškerou jeho fantazii. Jestli  jste ještě na pochybách, přečtěte si příběhy jednotlivých výrobků, a uvidíte, že se nejedná o výrobky žádného nadnárodního masokombinátu.

 • Sleva
  mr-big-foundue-set

  PARTY FONDUE MR. BIG

  7.490 Kč 5.990 Kč  Mr. BIG

  S tímto fondue setem nebudete jako amatéři. Žádné obavy z převrhnutí, malého výkonu, neustálého doplňování sýru po kostičkách.

  Mr. BIG přitáhne lidi, strhne pozornost a vytvoří skvělou atmosféru.

  Tento set je profi gurmánský nástroj a svým vzhledem to dává jasně najevo! • FF2B5970

  Sýrový balíček

  , 1.349 Kč

  Na tohle jsme mistři. Sýry. Vybírali jsme, u našich obchodních přátel v Holandsku, sýry nejen podle chuti, ale i takové které nemají problém s přepravou. Výseče Prima donny, 3 letého Brockelaeru, Noord Hollanderu a k tomu kus čerstvě uříznutého jednoletého Old Rotterdamu, vás nenechají na pochybách, že o sýrech vážně víme hodně. Zkombinujte je s koprovo medovou hořčicí. Přikládáme vám ještě škrabku na sýry a sýrové krekry.

 • FF2B5955

  Balíček pro babičku

  899 Kč

  I když vám babičky řeknou, že všechno mají a nic potřebují, tak tímto balíčkem jim uděláte neskutečnou radost. Polosladké víno Sauvignon od Ampelosu, dezert v podobě pečených jablíček, bezový sirup Via Delicia, tmavý čokoládový krém Grahoff,český karamel, který je vhodný i do omáček, na maso pro jemnější kůrčičku, a také sýrové kekry, jen tak na chuť, nepochybně donutí překvapenou obdarovanou osobu k větě „proč si se mnou děláte škodu“.

 • Sleva
  balicek-masovy

  Pánský balíček masový

  1.299 Kč 1.099 Kč

  Tento balíček je gurmánskou explozí pro každého milovníka masových specialit. Pečlivě vybírané produkty z rodinných firem, které vyrábí podle tradičních receptur své produkty a střeží receptury po několik generací, aby žádné komerční a běžně dostupné uzeniny nemohly ani náznakem srovnat krok. Máte možnost zakusit hrdost a tradici.
  Tento balíček zanechá stopu v každém chuťovém pohárku!

 • FF2B5963

  Pánský balíček s vínem

  , 899 Kč

  Každý muž ocení kvalitní víno, pořádnou klobásku, pro jistotu hned dvě, maďarskou a francouzskou, kvalitní sýr, v kombinaci s omáčkou a červenými papričkami. V neposlední řadě tento balíček ještě obsahuje francouzskou terinu.

 • Dámský bez vína

  Dámský balíček bez vína

  , 999 Kč

  Balíček, který si užijete rovnou na pracovišti – je totiž bez vína. A co v něm naleznete? Dva čerstvě uříznuté kusy holandských sýrů, k nim úžasně se hodící koprovo medovou hořčici, voskem zalitý cheddar, sušená rajčata, redukci balsamica, olivový olej a …. o poslední položku se nedělte… tmavý čokoládový krém Grashoff s mátou.