Delikatesy

pro opravdové gurmány

Aby se chutě prolínaly a umocnily, a konečný výsledek byl skutečně nezapomenutelný, věnujeme prostor také dalším delikatesám, na které můžete narazit v našich balíčcích, ale také na prodejně.

Koše

s delikatesami

  • masovy_prestiz

    Masový balíček Prestiž

    2.650 Kč

    Výjimečná situace si vyžaduje výjimečný dárek. A pokud je příjemcem „masožrout,“ tak tahle dřevěná bedna předčí veškerou jeho fantazii. Jestli  jste ještě na pochybách, přečtěte si příběhy jednotlivých výrobků, a uvidíte, že se nejedná o výrobky žádného nadnárodního masokombinátu.

  • FF2B5970

    Sýrový balíček

    , 1.349 Kč

    Na tohle jsme mistři. Sýry. Vybírali jsme, u našich obchodních přátel v Holandsku, sýry nejen podle chuti, ale i takové které nemají problém s přepravou. Výseče Prima donny, 3 letého Brockelaeru, Noord Hollanderu a k tomu kus čerstvě uříznutého jednoletého Old Rotterdamu, vás nenechají na pochybách, že o sýrech vážně víme hodně. Zkombinujte je s koprovo medovou hořčicí. Přikládáme vám ještě škrabku na sýry a sýrové krekry.

  • ceskybalicek

    Český balíček

    999 Kč

    Určitě znáte člověka, který si potrpí na české výrobky, a „cizinou“ ho nejspíš neohromíte….

    Ale jak se vyhnout „profláknutým“ všudypřítomným značkám a zaručit „výjimečnost?“

    Pokusili jsme se tuto hříčku vyřešit…..

    Projděte si následující výrobky, jejich příběhy a uvidíte, že to jde…

    Přidanou hodnotou nákupu tohoto balíčku je přímá podpora neskutečně šikovných lidí, kteří dokázali od nuly postavit svůj podnik, zaměstnat další lidi, a vytvořit produkty za kterými si stojí a jsou na ně hrdí.

  • FF2B5976

    Lanýžový balíček Zigante

    1.899 Kč

    Vaši obchodní partneři už určitě všude byli, všechno vyzkoušeli a vy nevíte čím je ohromit? Tenhle balíček zaručeně splní vaše očekávání. Je připraven ve spolupráci s našimi obchodními přáteli v Chorvatsku, kteří nám doporučili jeho složení. Jedná se totiž o to nejlepší a nejvytříbenější zboží, této země. Je to země lanýžům zaslíbená. Okuste je v kombinaci s místními těstovinami a rajčatovou omáčkou.

     

  • Sleva
    balicek-spanelsky

    Španělský balíček

    , 1.249 Kč 1.099 Kč    Tento balíček uvítá každý, se slabostí pro Španělskou kulturu.  Produkty jsou vybírány podle tradičních rodinných zvyklostí. Snadno si tak můžete vychutnat španělský temperament a svěží lehkost letních dní v pohodlí.
    Ponořte se do svých vzpomínek a užijte si moment španělské riviéry. Gastro zážitek umocní vzpomínky a vůně Vás vrátí tam, kde jste prožili teplé letní dny.

  • FF2B5980

    Přímořský oběd

    749 Kč

    Ne každý má tu možnost prožít gastronomii jižní Evropy, kdykoliv dostane chuť. My ji máme pro vás připravenou. Kvalitní italské špagety, kus čerstvě uříznutého 16ti měsíčního parmazánu, pikantní rajčatová omáčka, olivový olej, mořská sůl a olivy vás prostě dostanou do kolen. V baličku ještě naleznete struhadlo na sýry.

  • Sleva
    balicek-masovy

    Pánský balíček masový

    1.299 Kč 1.099 Kč

    Tento balíček je gurmánskou explozí pro každého milovníka masových specialit. Pečlivě vybírané produkty z rodinných firem, které vyrábí podle tradičních receptur své produkty a střeží receptury po několik generací, aby žádné komerční a běžně dostupné uzeniny nemohly ani náznakem srovnat krok. Máte možnost zakusit hrdost a tradici.
    Tento balíček zanechá stopu v každém chuťovém pohárku!

  • belgicky

    Belgický balíček

    649 Kč

    Díky každodennímu styku se zákazníky vím, že by rádi vyzkoušeli i mix výrobků z jedné konkrétní země. Někteří  z nostalgie po dovolené, či pracovní cesty, jeden dokonce i díky pořadu Objektiv:) Tak jsme z našich produktů  pár „státních“ balíčků vytvořili…

  • Dámský bez vína

    Dámský balíček bez vína

    , 999 Kč

    Balíček, který si užijete rovnou na pracovišti – je totiž bez vína. A co v něm naleznete? Dva čerstvě uříznuté kusy holandských sýrů, k nim úžasně se hodící koprovo medovou hořčici, voskem zalitý cheddar, sušená rajčata, redukci balsamica, olivový olej a …. o poslední položku se nedělte… tmavý čokoládový krém Grashoff s mátou.

  • francouzskyprestiz

    Francouzský balíček Prestiž

    1.650 Kč

    Osvěžte si vzpomínky na Francii… Jedním z oblíbenějších „zeměpisných“ balíčků…. Zážitky jsou zabaleny v dřevěné bedýnce s víkem.

  • Fragolino balíček

    Fragolino balíček

    , 1.099 Kč

    Tento balíček uvítá každý, se slabostí pro sladké.  Pravé italské fragolino netřeba komentovat, čokoládový krém Grashoff, který se vyrábí od roku 1872. Abychom dali průchod i jiným chutím, v balíčku naleznete francouzskou terinu, kterou skvěle doplní pečená jablíčka s máslovým karamelem, přibalíme vám ještě olivy a specialitku, želé z okvětních lístků růží.

  • FF2B5957

    Dámský balíček s vínem

    , 1.199 Kč

    Nejrychlejší způsob, jak si podmanit ženu. Víno z vinice Gerarda Depardieu, čokoládový krém z rodinné firmy Grashoff, džem z lesních brusinek podle receptury z roku 1925, kávový karamel z Českého Krumlova, řeckými olivami a rajčaty a v neposlední řadě čerstvě stáčený krétský olivový olej. Vyzkoušeno a podlehly všechny.

  • Pánský balíček bez vína

    Pánský balíček bez vína

    , 899 Kč

    Není obdarovávaný příznivcem vína? I tak jej můžete dostat do kolen s našim dárkovým balíčkem. Pánové zcela jistě nepohrdnou mixem delikates starého kontinentu, ať už francouzskou sušenou klobásou, či terinou, anglickým cheddarem, řeckými olivami, plněnými, či marinovanými, olivovým olejem, mořskou solí z Kypru a českou paštikou nejvyšší kvality.

  • FF2B5968

    Skleněný balíček

    , 1.699 Kč

    Tento balíček zabalíme nejpečlivěji, jak jen to půjde. Byla by věčná škoda, kdyby přišel k újmě. Naleznete v něm delikatesy, které se vám pod nos jen tak nedostanou. Víno od Gerarda Depardieu Pinot Noir, jedna láhev od Pierra Richarda, navrch francouzská terina, španělský olivový olej, himálajská sůl a marmeláda s kolumbijskou marmeládou. Byli bychom překvapeni, pokud jste již něco z těchto delikates okusili.

  • FF2B5955

    Balíček pro babičku

    899 Kč

    I když vám babičky řeknou, že všechno mají a nic potřebují, tak tímto balíčkem jim uděláte neskutečnou radost. Polosladké víno Sauvignon od Ampelosu, dezert v podobě pečených jablíček, bezový sirup Via Delicia, tmavý čokoládový krém Grahoff,český karamel, který je vhodný i do omáček, na maso pro jemnější kůrčičku, a také sýrové kekry, jen tak na chuť, nepochybně donutí překvapenou obdarovanou osobu k větě „proč si se mnou děláte škodu“.

  • partybalicek

    Párty balíček

    , 1.299 Kč

    Vyrážíte na oslavu, párty, Silvestr? Nejspíše nechcete přijít s prázdnou, a zároveň nechcete přinést klasiku z hypermarketu… Pokud obvykle vybíráte z regálů láhev, salám, kus sýra, dip, něco sladkého a navrch drobnost pro hostitele, rovnou objednávejte:)

  • FF2B5963

    Pánský balíček s vínem

    , 899 Kč

    Každý muž ocení kvalitní víno, pořádnou klobásku, pro jistotu hned dvě, maďarskou a francouzskou, kvalitní sýr, v kombinaci s omáčkou a červenými papričkami. V neposlední řadě tento balíček ještě obsahuje francouzskou terinu.

  • Sleva
    mr-big-foundue-set

    PARTY FONDUE MR. BIG

    7.490 Kč 5.990 Kč    Mr. BIG

    S tímto fondue setem nebudete jako amatéři. Žádné obavy z převrhnutí, malého výkonu, neustálého doplňování sýru po kostičkách.

    Mr. BIG přitáhne lidi, strhne pozornost a vytvoří skvělou atmosféru.

    Tento set je profi gurmánský nástroj a svým vzhledem to dává jasně najevo!